Login

Psalo se o nás

Jak efektně nasvítit zahradu se dozvíte v časopise Rodinný dům 11-12/2018

Světelná pohoda po západu slunce - Design Home & Garden 9-10/2018

Útulnou atmosféru si toužíme vytvořit nejen uvnitř domu, ale také v zahradě, jež se stává důležitým místem pro každodenní relaxaci a vlastně i nedílnou součástí obytného prostoru. Zpříjemnit pobyt v ní pomáhá vhodné venkovní osvětlení.

Nechte zahradu zářit - časopis Sofie Bydlení 9/2018

Cílem moderní zahradní architektury je zvětšit obytný prostor a vytvořit v zahradě krásné relaxační místo plné přírodní energie.

Posviťte si na zahradu - časopis Můj dům 9/2018

Posviťte si na zahradu - časopis Můj dům 9/2018 Zahradní osvětlení řeší stále větší počet majitelů zahrad a není se čemu divit. Vhodné osvětlení dokáže se zahradou udělat pravé divy, a to nejenom v létě, ale celoročně. Je však třeba dodržet několik zásad, aby zahrada nepůsobila jako lunapark, ale jako kultivovaný a inspirativní prostor.

Václav Holas radí: ,,Zahradní osvětlení nám umožňuje pohled od zahrady, například z okna nebo i z terasy. Mnoho lidí si rádo ...
Více informací

Když zapadne slunce - časopis Sofie Bydlení 7-8/2018

Máme spoustu fotografií z vlastních realizací a rádi je poskytneme do časopisů. Například některé z těchto fotografií k článku o solárních svítidlech v časopise Sofie Bydlení.

Dlouhý večer na terase - časopis Sofie Bydlení 7-8/2018

V letních měsících se terasa stává centrem stráveného času s rodinou a přáteli, místem pro venkovní oslavy i místem pro relaxaci.

Dekorativní osvětlení nám umožňuje prodloužit si čas strávený na venkovním posezení až do pozdních večerních hodin. Prozradíme vám pár tipů, jak si dekorativně nasvítit okolí terasy a vytvořit si tak příjemnou večerní atmosféru.

Osvětlení jezírka - časopis Chatař Chalupář 7/2018

Pro článek o osvětlení jezírka v červencovém čísle časopisu Chatař Chalupář byly použity fotografie jezírka z naší poslední realizace. Nezapoměli jsme také inzerovat osvětlovací systém Garden Lights na bezpečné napětí 12V, se kterým si jednoduše a rychle osvětlíte jezírko a jeho okolí svépomocí.

Polopatě (Česká televize) - reportáž o zahradním osvětlení

Naše první reportáž v televizi! :-) Ve spolupráci s pořadem Polopatě jsme vytvořili takřka pětiminutovou exkurzi po jedné z našich nejkrásnějších osvětlených zahrad a přiblížíme vám funkci zahradního osvětlení. 

Pro zhlédnutí videa klikněte na obrázek níže. 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10658625776-polopate/218562220400021/video/628733

Zamerajte sa viac na svetelny dizajn - portál Zahradnymagazin.sk

Zamerajte sa viac na svetelny dizajn - portál Zahradnymagazin.skFunkčné osvetlenie záhrad je už zaužívaným štandardom, ktorým disponuje takmer každá záhrada. V súčasnosti však túžime po útulnej a príjemnej atmosfére. Tú nám pomôže vytvoriť iný typ svietidiel.

Oprašte svou slovenštinu a přečtěte si článek o zajímavých světelných efektech, který jsme připravili pro slovenské i české zahradní nadšence ve spolupráci se slovenským portálem Zahradnymagazin.sk.

Pořádná dávka romantiky - časopis Sofie Bydlení 5-6/2018

Pořádná dávka romantiky - časopis Sofie Bydlení 5-6/2018

Třpyt světla na vodní hladině vytváří příjemnou večerní atmosféru a v kombinaci se šuměním tekoucí vody působí relaxačně.

Zahradní jezírko je radostí jeho vlastníků a tahákem pozornosti každé návštěvy. K tomu, abyste si mohli vychutnávat krásu tohoto uceleného ekosystému i po setmění, vám pomůže dekorativní osvětlení, které rozzáří jezerní hladinu.

Harmonická zahrada - časopis Sofie Bydlení 4/2018

Harmonická zahrada - časopis Sofie Bydlení 4/2018

Na každém kroku se setkáváme s chytrými pomocníky, kteří nám usnadňují denní povinnosti. Po kapsách si nosíme doslova celou kancelář. Tím jsme ale neustále zatíženi a atakováni stresem. Doma naopak očekáváme uklidnění a relaxaci. 

Pocitu harmonie můžete dosáhnout osvětlením zahrady, jezírka nebo domu, jež vás bude při každém návratu už z dálky vítat.

Jak na osvětlení jezírka a jeho okolí - portál Svépomocí.cz

Jak na osvětlení jezírka a jeho okolí - portál Svépomocí.cz Jezírko v zahradě je většinou centrálním bodem, který nám svým uceleným ekosystémem přináší jedinečnou podívanou. Tekoucí voda z jeho potůčků a vodopádů uklidňuje a vytváří příjemné prostředí pro relaxaci. Jezírko je také velkým poutačem pozornosti pro každou návštěvu. Jeho působivý efekt lze podpořit ...
Více informací

Soutěž o svítící zahradní dekorace s portálem Svépomocí.cz

Soutěž o svítící zahradní dekorace s portálem Svépomocí.cz Portál Svépomocí.cz nám pomohl s uspořádáním soutěže pro své čtenáře i pro naše zákazníky. Do soutěže jsme věnovali designové svítící koule o průměru 30 a 40cm z dílny ...
Více informací

Venkovní fontána nejen na zahradu - portál Svépomocí.cz

Venkovní fontána nejen na zahradu - portál Svépomocí.cz Rádi byste měli v zahradě vodní prvek, ale nechcete se pouštět do stavby jezírka/potůčku? Tak si vytvořte venkovní fontánu z českých kamenů. Přinášíme vám návod, podle kterého ...
Více informací

Pořiďte si venkovní svítidla do zahrady, překvapivé novinky - článek na iDnes.cz

Pořiďte si venkovní svítidla do zahrady, překvapivé novinky - článek na iDnes.cz Odpočíváte rádi na zahradě a hledáte, jak si požitek z relaxace více zpříjemnit? Přijďte načerpat inspiraci do showroomu s venkovním osvětlením a zahradními doplňky se stylovým koupacím jezírkem.

Úžasná zahrada rozzářená venkovním zahradním osvětlením z led-zahradyPřijďte se do showroomu inspirovat nejnovějšími trendy venkovního osvětlení. Led ...
Více informací

Instalace zahradního osvětlení svépomocí - portál Svépomocí.cz

Instalace zahradního osvětlení svépomocí - portál Svépomocí.cz Plánujete osvětlit zahradu? Přinášíme vám návod, jak osvětlení správně rozmístit a jak jednoduše namontovat.

Instalace zahradního osvětlení krok za ...
Více informací

Osvětlení zahrady - článek na portálu Svépomocí.cz

Osvětlení zahrady - článek na portálu Svépomocí.cz Osvětlená zahrada má několik výhod. Prodloužíte dobu, kdy na ní můžete trávit čas, zpříjemníte si chvíle grilování nebo večerního posezení, budete se v ní pohybovat podstatně bezpečněji a nezvaným hostům dáte jasně najevo, že máte zahradu pod dohledem. V poslední době ale získává na důležitosti také ...
Více informací

Jarní veletrh FOR GARDEN 2016 a zmínka o našich interiérových fontánkách na Novinky.cz

Jarní veletrh FOR GARDEN 2016 a zmínka o našich interiérových fontánkách na Novinky.cz,,Interiérová fontánka od Led-zahrady dokazuje, že fontánky nemusí být nutně jen kýčovité, ale mohou zapadnout i do moderních minimalistických interiérů." Reakce portálu Novinky.cz i zmínka o naší idee moderních interiérových fontánek z přírodních kamenů nás velmi potěšila. :-)

Celý článek si můžete přečíst zde.

Trendy zahradního osvětlení a venkovních svítidel roku 2015 - článek na iDnes.cz

Trendy zahradního osvětlení a venkovních svítidel roku 2015 - článek na iDnes.cz Letní sezóna nás vylákala do zahrad, jež jsou příjemně osvětlovány venkovním osvětlením. Některá ze zahradních světel nás hluboce uchvátila. Trendy zahradního osvětlení 2015 ...
Více informací

Posviťte si na zahradu, jaro už klepe na dveře! - článek na Hobbymanie.tv

Posviťte si na zahradu, jaro už klepe na dveře! - článek na Hobbymanie.tv Předjaří je ideální čas pro to, abyste na zahradě začali s většími úpravami a až bude jaro v plné síle, vy se mohli kochat její ničím nerušenou krásou. Je čas na budování chodníčků, jezírka, skalky. A pokud si zahradu chcete užívat i večer, v předstihu už přemýšlejte nad tím, jakým způsobem a čím ...
Více informací

Ozdobte si dům i zahradu vánočním osvětlením! Jaké vybrat? - článek na Hobbymanie.tv

Ozdobte si dům i zahradu vánočním osvětlením! Jaké vybrat? - článek na Hobbymanie.tvKdeže ty romantické Vánoce při voskových svíčkách na stromečku jsou! Dnes je v módě elektřina, a čím víc žároveček na stromku, v oknech i venku na zahradě, tím lépe. Budiž, ostatně žárovky a ledky jsou určitě bezpečnější, než otevřený oheň. Ale jen tehdy, když vánoční osvětlení vybereme správně!

Celý článek si můžete přečíst zde.

Překvapte sousedy vánočním osvětlením! Jaké vybrat pro dům i zahradu? - portál Hobbymanie.tv

Překvapte sousedy vánočním osvětlením! Jaké vybrat pro dům i zahradu? - portál Hobbymanie.tv Před pár desítkami let jsme si o vánočních svátcích bohatě vystačili s klasickými svíčkami na adventních věncích a stromečcích. Pak se na trhu objevily svíčky a řetězy ...
Více informací

Nové trendy zahradního osvětlení ve Světelném studiu

Nové trendy zahradního osvětlení ve Světelném studiu Článek o našem světelném studiu, publikovaný 13. 3. 2014 na iDNES.cz. Článek je k dispozici zde.

Trendy výběru zahradního osvětlení se i pro rok 2014 neustále posouvají. V uspěchané době se z našeho obývacího pokoje a zahrady stává relaxační klidová zóna, kde můžeme v bezpečí načerpat nové síly.

Osvětlení domova

Velmi důležitou součástí domovů je správně zvolené osvětlení, navozující pocit pohody a bezpečí.Významným kritériem při výběru dekorativního osvětlení zahrady se stává estetické cítění. ...
Více informací

Bydlení - prosinec 2013/ leden 2014 - Světlo v zahradě

Doma dnes - listopad 2013 - Kouzlo noční zahrady

Dům a zahrada 2013 - Krásná jako noc

Pěkné bydlení 2013 - Když se nechce jít spát

Design a Home - červenec/ srpen 2013 - Zahrada osvětlená i ve stínu

Design a Home 2013Design a Home 2013

Domov - Srpen 2014

Dům a zahrada - listopad 2012, Posviťte si na zeleň

V záři reflektorů - napsali o nás v časopise HOME - září 2012

V záři reflektorů - HOME 09/2012V záři reflektorů - HOME 09/2012V záři reflektorů - HOME 09/2012

Světlo pro krásnou zahradu - o nás v časopise praktik 06/2012

článek o našem osvětlení  - časopis praktikčlánek o našem osvětlení  - časopis praktikčlánek o našem osvětlení  - časopis praktik

Napsali o nás na idnes.cz - Správně zvolené zahradní osvětlení udělá se zahradou po setmění divy

Napsali o nás na idnes.cz - Správně zvolené zahradní osvětlení udělá se zahradou po setmění divy Zvýrazněním zajímavých objektů zahradním osvětlením vaše zahrada nabídne očím úžasnou podívanou a návštěvníkům zahrady poskytne dekorativní zahradní osvětlení nezapomenutelné scenerie, které si uchovají v paměti. Rozsviťte noční zahradu dekoračním zahradním osvětlením. Tma v zahradě nabízí mnoho prostoru k dekoraci květin a dřevin pomocí zahradního ...
Více informací

Napsali o nás na idnes.cz

Dechberoucí zahradní osvětlení od Garden Lights
Zahradní osvětlení je stejně jako osvětlení bytu výsadou moderní doby. Prohlédněte si s námi nejnovější trendy v zahradním ...
Více informací

Článek o našem zahradním osvětlení v časopise Dům a zahrada

Článek je doplněn fotografiemi osvětlení Led zahrada. Číslo 12/2011

zahradní osvětlení led zahradazahradní osvětlenívenkovní osvětlenízahradní osvětlenízahradní osvětlenízahradní osvětlení

Vánoce plné
Již blíží se ten kouzelný čas, tak zajistěte si >>


Návrhy a montáže zahradního osvětlení
Přečtěte si recenze našich zákazníků
Kontakt
Luxusní ručně vyráběná svítidla

NOVINKY v Eshopu

FLOOD 12W, 750lm, 3000K, 12V venkovní LED reflektor, Garden Lights

eshop
NOVINKA - Vylepšený LED reflektor Flood na 12V s tenčím tělem a nižší spotřebou 12W. Ven...
1299,00 Kč

VÝBĚR Z PRODUKTŮ:

Catalpa LED 3W, 230lm, 3000K, zahradní LED reflektor na 12V, Garden Lights

eshop
Nerezový zahradní Power LED reflektor na 12V s výkonným 3W Power LED zdrojem. Zahradní P...
1089,00 Kč

Oak SET LED 1W, 3x zahradní LED svítidlo + trafo + kabel, Garden Lights

eshop
Set tří úsporných zahradních LED svítidel na 12V určených k dekorativnímu osvětlení záhonů a skalek....
1907,00 Kč

SPT-3 15m hlavní kabel se 6 přípoji PLUG&PLAY, Garden Lights

eshop
Hlavní rozvodový kabel SPT-3 o délce 15 metrů. Hlavní kabel je osazen šesti přípoji PLUG&...
950,00 Kč
upravit
Facebook led zahrada
Instagram ledzahrada

Montáže Servis Poradenství
Telefon +420 775300073
Moderní led svítidla pro moderní zahradu
LOGIN
 stranka-prihlaseni-k-odberu-novinek-111
Doprava zdarma
Bezpečný nákup + jsme specialisti na zahradní osvětlení
Výhodný nákup
Košík
Facebook led zahrada
Instagram led zahrada


Nákupní košík
položek v košíku: 0

Kopírování obrázků a obsahu je možné pouze s písemným souhlasem autora.
Created by © 2011-2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign